ESR18EZPF1212 Rohm
  • Part Number: ESR18EZPF1212
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES SMD 12.1K OHM 1% 1/3W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about ESR18EZPF1212 Rohm
    ESR18EZPF1212 Rohm
    ESR18EZPF1212 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ESR18EZPF1212 is described as RES SMD 12.1K OHM 1% 1/3W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE