ESR18EZPF1131 Rohm
  • Part Number: ESR18EZPF1131
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES SMD 1.13K OHM 1% 1/3W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about ESR18EZPF1131 Rohm
    ESR18EZPF1131 Rohm
    ESR18EZPF1131 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ESR18EZPF1131 is described as RES SMD 1.13K OHM 1% 1/3W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"