ESR03EZPF82R0 Rohm
  • Part Number: ESR03EZPF82R0
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES SMD 82 OHM 1% 1/4W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about ESR03EZPF82R0 Rohm
    ESR03EZPF82R0 Rohm
    ESR03EZPF82R0 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ESR03EZPF82R0 is described as RES SMD 82 OHM 1% 1/4W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM