EDZVT2R8.2B Rohm
  • Part Number: EDZVT2R8.2B
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 8.2V 150MW EMD2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • Available: 560
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EDZVT2R8.2B Rohm
    EDZVT2R8.2B Rohm
    EDZVT2R8.2B is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. EDZVT2R8.2B is described as DIODE ZENER 8.2V 150MW EMD2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM