EDZVT2R6.8B Rohm
  • Part Number: EDZVT2R6.8B
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 6.8V 150MW EMD2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • Available: 2,671
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EDZVT2R6.8B Rohm
    EDZVT2R6.8B Rohm
    EDZVT2R6.8B is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. EDZVT2R6.8B is described as DIODE ZENER 6.8V 150MW EMD2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM