EDZVT2R4.3B Rohm
  • Part Number: EDZVT2R4.3B
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 4.3V 150MW EMD2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • Available: 1,120
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EDZVT2R4.3B Rohm
    EDZVT2R4.3B Rohm
    EDZVT2R4.3B is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. EDZVT2R4.3B is described as DIODE ZENER 4.3V 150MW EMD2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    View
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO
    PIEZO CER BENDER 27MM 4600HZ
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    Murata
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM