EDZTE614.7B Rohm
  • Part Number: EDZTE614.7B
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 4.7V 150MW EMD2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • Available: 21,743
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EDZTE614.7B Rohm
    EDZTE614.7B Rohm
    EDZTE614.7B is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. EDZTE614.7B is described as DIODE ZENER 4.7V 150MW EMD2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> Single Zener Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Single Zener Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK
    MIC INLINE 1 BUTTON W/RUBBER CBL
    PLUG / SOCKET
    Mallory Sonalert
    CONTROL MANUAL VOLUME
    Mallory Sonalert
    GASKET NEMA 4X FOR 1SC SERIES
    Ftdi
    MOD USB FLASH DRIVE INTERFACE
    Ftdi
    MOD USB FLASH DRIVE INTERFACE
    MOD USB FLASH DRV INTRFACE W/LID
    ACOUSTIC DAMPER YELLOW 4700OHMS
    ACOUSTIC DAMPER 1500 OHMS