CDZVT2R7.5B Rohm
  • Part Number: CDZVT2R7.5B
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 7.5V 100MW VMN2M
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about CDZVT2R7.5B Rohm
    CDZVT2R7.5B Rohm
    CDZVT2R7.5B is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. CDZVT2R7.5B is described as DIODE ZENER 7.5V 100MW VMN2M. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA