CDZVT2R5.1B Rohm
  • Part Number: CDZVT2R5.1B
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 5.1V 100MW VMN2M
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about CDZVT2R5.1B Rohm
    CDZVT2R5.1B Rohm
    CDZVT2R5.1B is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. CDZVT2R5.1B is described as DIODE ZENER 5.1V 100MW VMN2M. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    View
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT