CDZVT2R3.3B Rohm
  • Part Number: CDZVT2R3.3B
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 3.3V 100MW VMN2M
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about CDZVT2R3.3B Rohm
    CDZVT2R3.3B Rohm
    CDZVT2R3.3B is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. CDZVT2R3.3B is described as DIODE ZENER 3.3V 100MW VMN2M. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM