CDZVT2R2.2B Rohm
  • Part Number: CDZVT2R2.2B
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 2.2V 100MW VMN2M
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about CDZVT2R2.2B Rohm
    CDZVT2R2.2B Rohm
    CDZVT2R2.2B is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. CDZVT2R2.2B is described as DIODE ZENER 2.2V 100MW VMN2M. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE