CDZVT2R18B Rohm
  • Part Number: CDZVT2R18B
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 18V 100MW VMN2M
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about CDZVT2R18B Rohm
    CDZVT2R18B Rohm
    CDZVT2R18B is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. CDZVT2R18B is described as DIODE ZENER 18V 100MW VMN2M. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    View
    Schroff
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    Wakefield-vette
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    3U 175MM SIDE PLATE