CDZVT2R15B Rohm
  • Part Number: CDZVT2R15B
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 15V 100MW VMN2M
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about CDZVT2R15B Rohm
    CDZVT2R15B Rohm
    CDZVT2R15B is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. CDZVT2R15B is described as DIODE ZENER 15V 100MW VMN2M. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK