CDZVT2R12B Rohm
  • Part Number: CDZVT2R12B
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 12V 100MW VMN2M
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about CDZVT2R12B Rohm
    CDZVT2R12B Rohm
    CDZVT2R12B is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. CDZVT2R12B is described as DIODE ZENER 12V 100MW VMN2M. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM