CDZVT2R11B Rohm
  • Part Number: CDZVT2R11B
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 11V 100MW VMN2M
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about CDZVT2R11B Rohm
    CDZVT2R11B Rohm
    CDZVT2R11B is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. CDZVT2R11B is described as DIODE ZENER 11V 100MW VMN2M. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> Single Zener Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Single Zener Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    View
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT