CDZT2RA4.7B Rohm
  • Part Number: CDZT2RA4.7B
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 4.7V 100MW VMN2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about CDZT2RA4.7B Rohm
    CDZT2RA4.7B Rohm
    CDZT2RA4.7B is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. CDZT2RA4.7B is described as DIODE ZENER 4.7V 100MW VMN2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A