CDZT2RA16B Rohm
  • Part Number: CDZT2RA16B
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 16V 100MW VMN2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about CDZT2RA16B Rohm
    CDZT2RA16B Rohm
    CDZT2RA16B is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. CDZT2RA16B is described as DIODE ZENER 16V 100MW VMN2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    View
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED