CDZT2R9.1B Rohm
  • Part Number: CDZT2R9.1B
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 9.1V 100MW VMN2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • Available: 914
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDZT2R9.1B Rohm
    CDZT2R9.1B Rohm
    CDZT2R9.1B is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. CDZT2R9.1B is described as DIODE ZENER 9.1V 100MW VMN2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    C &k Components
  • Description
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"