CDZT2R7.5B Rohm
  • Part Number: CDZT2R7.5B
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 7.5V 100MW VMN2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • Available: 6,526
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDZT2R7.5B Rohm
    CDZT2R7.5B Rohm
    CDZT2R7.5B is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. CDZT2R7.5B is described as DIODE ZENER 7.5V 100MW VMN2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> Single Zener Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Single Zener Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK