CDZT2R5.6B Rohm
  • Part Number: CDZT2R5.6B
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 5.6V 100MW VMN2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • Available: 9,009
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDZT2R5.6B Rohm
    CDZT2R5.6B Rohm
    CDZT2R5.6B is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. CDZT2R5.6B is described as DIODE ZENER 5.6V 100MW VMN2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    THREADED INSERT M2.5 42HP
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    ASSEMBLY KIT FOR HANDLE TYP V
    View
    Schroff
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    Wakefield-vette
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS