CDZT2R4.3B Rohm
  • Part Number: CDZT2R4.3B
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 4.3V 100MW VMN2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about CDZT2R4.3B Rohm
    CDZT2R4.3B Rohm
    CDZT2R4.3B is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. CDZT2R4.3B is described as DIODE ZENER 4.3V 100MW VMN2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    View
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM