CDZT2R15B Rohm
  • Part Number: CDZT2R15B
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 15V 100MW VMN2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • Available: 8,691
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDZT2R15B Rohm
    CDZT2R15B Rohm
    CDZT2R15B is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. CDZT2R15B is described as DIODE ZENER 15V 100MW VMN2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM