CDZT2R13B Rohm
  • Part Number: CDZT2R13B
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 13V 100MW VMN2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • Available: 17,547
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDZT2R13B Rohm
    CDZT2R13B Rohm
    CDZT2R13B is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. CDZT2R13B is described as DIODE ZENER 13V 100MW VMN2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM