BR24G64FV-3AGTE2 Rohm
  • Part Number: BR24G64FV-3AGTE2
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: IC EEPROM 64KBIT 1MHZ 8SSOP
  • Category: Uncategorized Memory
  • Status:
  • Available: 2,800
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH