BP5293-33 Rohm
  • Part Number: BP5293-33
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DC/DC CONVERTER 3.3V 1A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about BP5293-33 Rohm
    BP5293-33 Rohm
    BP5293-33 is manufactured by Rohm and is categorized in the DC/DC Converters category. BP5293-33 is described as DC/DC CONVERTER 3.3V 1A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK