BP5277-33 Rohm
  • Part Number: BP5277-33
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: IC BUCK CONVERTER MOD 3.3V SIP3
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 678
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about BP5277-33 Rohm
    BP5277-33 Rohm
    BP5277-33 is manufactured by Rohm and is categorized in the DC/DC Converters category. BP5277-33 is described as IC BUCK CONVERTER MOD 3.3V SIP3. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE