BP5277-13 Rohm
  • Part Number: BP5277-13
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: IC BUCK CONVERTER MOD 13V SIP3
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 363
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about BP5277-13 Rohm
    BP5277-13 Rohm
    BP5277-13 is manufactured by Rohm and is categorized in the DC/DC Converters category. BP5277-13 is described as IC BUCK CONVERTER MOD 13V SIP3. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM