BP5275-25 Rohm
  • Part Number: BP5275-25
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: IC BUCK 2.5V 0.5A 3SIP
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 645
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about BP5275-25 Rohm
    BP5275-25 Rohm
    BP5275-25 is manufactured by Rohm and is categorized in the DC/DC Converters category. BP5275-25 is described as IC BUCK 2.5V 0.5A 3SIP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X