BP5234-33A Rohm
  • Part Number: BP5234-33A
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: IC REG BUCK 3.3V 4A 10SIP
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about BP5234-33A Rohm
    BP5234-33A Rohm
    BP5234-33A is manufactured by Rohm and is categorized in the DC/DC Converters category. BP5234-33A is described as IC REG BUCK 3.3V 4A 10SIP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"