BD48K46G-TL Rohm
  • Part Number: BD48K46G-TL
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: IC DETECTOR VOLT 4.6V OD SSOP3
  • Category: PMIC Supervisors
  • Status:
  • Available: 16,719
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"