1SR139-600T-32 Rohm
  • Part Number: 1SR139-600T-32
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE GEN PURP 600V 1A MSR
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about 1SR139-600T-32 Rohm
    1SR139-600T-32 Rohm
    1SR139-600T-32 is manufactured by Rohm and is categorized in the Zener Single Diodes category. 1SR139-600T-32 is described as DIODE GEN PURP 600V 1A MSR. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK