USR2G-500RX1 Riedon
  • Available: 255
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about USR2G-500RX1 Riedon
    USR2G-500RX1 Riedon
    USR2G-500RX1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. USR2G-500RX1 is described as RES 500 OHM 0.6W 0.01% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE