USR2G-120RX1 Riedon
  • Available: 47
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about USR2G-120RX1 Riedon
    USR2G-120RX1 Riedon
    USR2G-120RX1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. USR2G-120RX1 is described as RES 120 OHM 0.6W 0.01% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Riedon
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM