UB5C-910RF8 Riedon
  • More about UB5C-910RF8 Riedon
    UB5C-910RF8 Riedon
    UB5C-910RF8 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. UB5C-910RF8 is described as RES 910 OHM 5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK