UB5C-6R8F8 Riedon
  • More about UB5C-6R8F8 Riedon
    UB5C-6R8F8 Riedon
    UB5C-6R8F8 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. UB5C-6R8F8 is described as RES 6.8 OHM 5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM