UB5C-470RF1 Riedon
  • Available: 9,171
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UB5C-470RF1 Riedon
    UB5C-470RF1 Riedon
    UB5C-470RF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. UB5C-470RF1 is described as RES 470 OHM 5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM