UB5C-3K9F1 Riedon
  • More about UB5C-3K9F1 Riedon
    UB5C-3K9F1 Riedon
    UB5C-3K9F1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. UB5C-3K9F1 is described as RES 3.9K OHM 5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE