UB5C-360RF1 Riedon
  • More about UB5C-360RF1 Riedon
    UB5C-360RF1 Riedon
    UB5C-360RF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. UB5C-360RF1 is described as RES 360 OHM 5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS