UB5C-330RF8 Riedon
  • More about UB5C-330RF8 Riedon
    UB5C-330RF8 Riedon
    UB5C-330RF8 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. UB5C-330RF8 is described as RES 330 OHM 5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM