UB5C-2K4F1 Riedon
  • More about UB5C-2K4F1 Riedon
    UB5C-2K4F1 Riedon
    UB5C-2K4F1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. UB5C-2K4F1 is described as RES 2.4K OHM 5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM