UB5C-25RF1 Riedon
  • Available: 962
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UB5C-25RF1 Riedon
    UB5C-25RF1 Riedon
    UB5C-25RF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. UB5C-25RF1 is described as RES 25 OHM 5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F