UB5C-22RF1 Riedon
  • More about UB5C-22RF1 Riedon
    UB5C-22RF1 Riedon
    UB5C-22RF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. UB5C-22RF1 is described as RES 22 OHM 5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.