UB5C-1K3F1 Riedon
  • More about UB5C-1K3F1 Riedon
    UB5C-1K3F1 Riedon
    UB5C-1K3F1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. UB5C-1K3F1 is described as RES 1.3K OHM 5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F