UB5C-1K1F8 Riedon
  • More about UB5C-1K1F8 Riedon
    UB5C-1K1F8 Riedon
    UB5C-1K1F8 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. UB5C-1K1F8 is described as RES 1.1K OHM 5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY HOLDER
    View
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM