UB5C-15RF1 Riedon
  • Available: 609
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UB5C-15RF1 Riedon
    UB5C-15RF1 Riedon
    UB5C-15RF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. UB5C-15RF1 is described as RES 15 OHM 5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Riedon
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM