UB5C-12RF8 Riedon
  • More about UB5C-12RF8 Riedon
    UB5C-12RF8 Riedon
    UB5C-12RF8 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. UB5C-12RF8 is described as RES 12 OHM 5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"