UB5C-100RF1 Riedon
  • Available: 1,575
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UB5C-100RF1 Riedon
    UB5C-100RF1 Riedon
    UB5C-100RF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. UB5C-100RF1 is described as RES 100 OHM 5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Riedon
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    View
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"