UB5C-0R75F8 Riedon
  • More about UB5C-0R75F8 Riedon
    UB5C-0R75F8 Riedon
    UB5C-0R75F8 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. UB5C-0R75F8 is described as RES 0.75 OHM 5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.