UB5C-0R33F1 Riedon
  • Available: 757
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UB5C-0R33F1 Riedon
    UB5C-0R33F1 Riedon
    UB5C-0R33F1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. UB5C-0R33F1 is described as RES 0.33 OHM 5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM