UB5C-0R25F1 Riedon
  • Available: 5,319
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UB5C-0R25F1 Riedon
    UB5C-0R25F1 Riedon
    UB5C-0R25F1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. UB5C-0R25F1 is described as RES 0.25 OHM 5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK